fbpx

Search

ORTOPRO KOMANDA KLAIPĖDOJE

Vaikų ortopedas traumatologas Aleksandr Žuk
Aleksandr Žuk
Vaikų ortopedas traumatologas

Gydytojas turi 15 metų darbo patirtį. Konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Ortopedas traumatologas Alfredas Petrikas
Alfredas Petrikas
Ortopedas traumatologas

Gydytojas atlieka pėdos, haglundo, kulnų pentinų bei įvairių plaštakos deformacijų korekcijas ir operacinį gydymą.

Ortopedas traumatologas Tomas Liebus
Tomas Liebus
Ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Ortopedas traumatologas Alius Pauža
Alius Pauža
Ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Aleksej Lebedev
Aleksej Lebedev
Ortopedas traumatologas

Gydytojas specializuojasi pėdos ir čiurnos deformacijų, plokščiapėdystės, konservatyvus bei operacinio gydymo srityse.

Kodėl verta rinktis „Ortopro“ kliniką Klaipėdoje?

Esame specializuota ortopedijos klinika Klaipėdos regione, pasirašiusi sutartį su Lietuvos Ligonių kasomis. Tai reiškia, kad mūsų ortopedų-traumatologų, vaikų ortopedų-traumatologų ir kitų specialistų paslaugas visiems turintiems šeimos gydytojo siuntimą* kompensuoja valstybė.

Klaipėdos klinikoje dirba aukštos  kvalifikacijos specialistai: ortopedai-traumatologai, vaikų ortopedai-traumatologai, neurologai.

Visi šie gydytojai ir specialistai turi sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairaus sudėtingumo ligomis, tai pat dauguma iš jų dirba pagrindinėse Klaipėdos ligoninėse. Visa jų patirtis, įgytos kvalifikacijos ir žinios leidžia užtikrinti, kad pacientai, apsilankę mūsų klinikoje, gaus tik aukščiausios kokybės paslaugas ir konsultacijas.

*išnaudojus sutartines Ligonių kasų lėšas, konsultacijoms taikoma priemoka.

Problemos dėl kurių dažniausiai kreipiamasi pas ortopedus traumatologus

Dažniausiai į ortopedus traumatologus Klaipėdoje kreipiamasi dėl šių priežasčių:

 Kelių sąnarių skausmai. Didelė dalis pacientų, besikreipiančių dėl kelio sąnario problemų, – jauni, darbingi, sportuojantys, patiriantys didžiulį krūvį bei traumas. Jų pageidavimai – maksimaliai greitai sugrąžinti sąnariui gerą funkciją ir fizinį aktyvumą, siekiant kuo greičiau grįžti prie mėgstamos sporto šakos.

 Pečių skausmai. Dėl pečių skausmo dažniausiai kreipiasi vidutinio amžiaus (40-65 m.) pacientai. Dažnai šiuos pacientus kamuoja nuolatinis skausmas, sustiprėjantis nakties metu. Taip pat sukamieji peties judesiai (pvz., siekiant užpakalinės kelnių kišenės, šukuojantis, segantis saugos diržą automobilyje) greitai tampa riboti ir skausmingi, todėl pacientas stengiasi kuo mažiau judinti skaudantį petį.

Pėdų deformacijos. Dažniausiai į ortopedus traumatologus Klaipėdoje kreipiasi vidutinio ir vyresnio amžiaus moterys ir vyrai. Dažniausia problemos – deformuoti pirštai ir pėdų skausmai. Pėdų skausmą nulemia lėtinis uždegimas ir sąnario deformacija. Pėdos sąnario deformacijai nėra vienos konkrečios priežasties, ją gali nulemti visas kompleksas priežasčių: įgimtos ligos, sąnarių hipermobilumas, gyvenimo būdas, dideli fiziniai krūviai, antsvoris, netinkama avalynė ar sisteminės sąnarių ligos, kurios pažeidžia ne tik pėdos, bet ir kitus sąnarius.

Konsultacijos ir paslaugos, kurias teikia ortopedai-traumatologai.

Ortopedai traumatologai Klaipėdoje įsikūrusioje klinikoje teikia šias paslaugas:

Diagnozuoja ir gydo sužalojimus, traumas atsiradusias dėl sporto ar kasdienės fizinės veiklos.

Padeda valdyti progresuojančias ligas, tokias kaip artrozė.

Padeda mažinti ir išvengti sąnarių ir raumenų skausmo ir diskomforto.

Esant indikacijoms skiria kompensuojamas ortopedijos priemones (batus, įdėklus ir kt.).

Atlieka sąnarių echoskopijas. 

Atlieka vaistų injekcijas. 

Atlieka hialurono injekcijas.

Konsultacijos ir paslaugos, kurias teikia vaikų ortopedai-traumatologai

Vaikų ortopedai-traumatologai Klaipėdoje įsikūrusioje klinikoje:

Atlieka klubo sąnarių echoskopijas kūdikiams. 

Konsultuoja vaikus laikysenos klausimais.

Konsultuoja ir skiria gydymą esant plokščiapėdystei. 

Konsultuoja ir skiria gydymą, kai vaikui pasireiškia pronacija. 

Konsultuoja dėl individualios avalynės ir skiria siuntimą valstybės kompensuojamai avalynei ar įdėklams įsigyti.

Dažniausiai užduodami pacientų klausimai (DUK)

Ar teikiame privačias gydytojų konsultacijas?

Neturintiems šeimos gydytojo siuntimo pacientams teikiame mokamas, privačias ortopedų-traumatologų, vaikų-ortopedų traumatologų, neurochirurgo, kraujagyslių chirurgo, vaikų chirurgo ir kineziterapijos konsultacijas.

Kaip užsiregistruoti vizitui pas ortopedą-traumatologą Klaipėdoje?

Užsiregistruoti galima keliasi būdais: telefonu +370 615 16406 arba internetu. Pacientai, turintys šeimos gydytojo siuntimą gali registruotis per www.esveikata.lt platformą, o neturintys siuntimo pacientai (mokamai konsultacijai) gali registruotis per www.manodaktaras.lt platformą.

Ko tikėtis apsilankius pas ortopedą-traumatologą Klaipėdoje?

Vizito metu ortopedas traumatologas įvertina paciento būklę ir, priklausomai nuo atvejo, arba stengiasi nustatyti atsiradusių problemų priežastis (atlieka visus reikiamus tyrimus, kurie yra apmokami Ligonių kasų), arba, jei problema susijusi su kitomis sritimis, išrašo siuntimą pas kitus specialistus. Su įstaigos specialistų išrašytais siuntimais galite gauti nemokamą kitų sričių specialistų konsultaciją. Vizito metu ortopedas traumatologas taiko šiuos diagnostinius metodus:

Vizuali apžiūra. Jos metu apžiūrimi išoriniai požymiai, siekiant nustatyti ligą.

Palpacijos metodas, deformacijoms ir patologijoms nustatyti. Metodas leidžia gydytojui nustatyti ligos sudėtingumą ir rasti priežastis.

Rentgeno spindulių metodas. Šis metodas yra privalomas esant lūžiams, mėlynėms ir įtampoms. Rentgenas suteikia ortopedui traumatologui galimybę vizualiai įvertinti problemą ir parinkti tinkamiausią gydymą. Šio tyrimo įstaigoje neatliekame, išrašome siuntimą nemokamam tyrimo atlikimui kitose diagnostinėse įstaigose.

Ultragarsinis tyrimas. Tyrimas atliekamas įstaigoje, jo metu nustatoma sausgyslių ir raiščių būklė, ankstyvi sąnarių pokyčiai dėl artrito, kraujavimas į raumenis ar sąnarius, įvertinama ar sąnariuose nėra susikaupusio laisvojo skysčio.

Magnetinis rezonansas. Šio tyrimo įstaigoje neatliekame, išrašome nemokamą siuntimą tyrimui atlikti kitose diagnostinėse įstaigose. Tyrimas reikalingas, kai reikia nustatyti minkštųjų audinių būklę, t. y. raumenų, sausgyslių, kremzlių ir pan.

Vizito metu, mūsų gydytojai numato ir prevencinius veiksmus, kurie sumažina problemos pablogėjimo riziką. Taip pat jei specialistas nustato, jog Jums reikalinga operacija – padeda jai užsiregistruoti.

Ką daro ortopedas-traumatologas?

Ortopedas – traumatologas gali diagnozuoti ir gydyti sužalojimus, atsiradusius dėl sporto ir fizinės veiklos, traumų; padėti valdyti progresuojančias ligas, tokias kaip artritas ar osteoporozė; padėti išvengti skausmo ir diskomforto, dažnai varginant raumenis ar sąnarius.

Ko tikėtis apsilankius pas ortopedą-traumatologą?

Vizito metu ortopedas įvertina paciento būklę ir, priklausomai nuo atvejo, arba stengiasi nustatyti atsiradusių problemų priežastis, arba atlieka reikalingą gydymą.

Į viršų
Prekė pridėta į pirkinių krepšelį