fbpx

Search

ORTOPRO KOMANDA – ORTOPEDAI TRAUMATOLOGAI VILNIUJE

Ortopedas traumatologas Mindaugas Klinga
Mindaugas Klinga
Ortopedas traumatologas

Gydytojas ortopedas-traumatologas, specializuojasi kelio sąnario chirurgijoje, sporto medicinoje, sąnarius išsaugančioje chirurgijoje. Atlieka kelio sąnario raiščių, meniskų, sąnarinės kremzlės rekonstrukcines operacijas.

Ortopedas traumatologas Giedrius Mazarevičius
Giedrius Mazarevičius
Ortopedas traumatologas

Gydytojas atlieka čiurnos ir pėdos traumų bei ortopedinių ligų diagnostiką, taip pat potrauminių būklių ir komplikacijų konservatyvų ir chirurginį gydymą.

Ortopedas traumatologas Mykolas Liubauskas
Mykolas Liubauskas
Ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuota dėl visų kaulų, sąnarių, raumenų traumų ir ligų, tokių kaip: pečių juostos patologija, pėdų ir pirštų deformacijos, kelių raiščių ir meniskų plyšimai, tendinitai, sausgyslių sužalojimai, riešo ir alkūnės kanalo sindromai, Diupitreno kontraktūra, epikondilitai, artrozė ir kt. Atlieka hormoninių blokadų ir hialurono rūgšties injekcijas, bei smulkias chirurgines intervencijas konsultacijos metu. Esant reikalui, atlieka operacinį gydymą.

Ortopedas traumatologas Eduardas Bartkevičius
Eduardas Bartkevičius
Ortopedas traumatologas

Daugiau nei 40 metų darbo patirties ortopedijos traumatologijos srityje. Gydytojas konsultuoja kelio sąnario, raiščių, menisko ligų chirurgijos klausimais.

Ortopedas traumatologas Dmitrij Gorbačev
Dmitrij Gorbačev
Ortopedas traumatologas

Gydytojas specializuojasi čiurnos ir pėdos chirurgijoje, apatinių galūnių, kelio sąnario traumų, čiurnos ir pėdos sportinių traumų gydyme.

Ortopedas traumatologas Viačeslav Zankin
Viačeslav Zankin
Ortopedas traumatologas

Gydytojas atlieka pėdos bei čiurnos korekcines operacijas. Taip pat konsultuoja plokščiapadystės bei kitų pėdos deformacijos, achilo sausgyslių, plantarinio fascito gydymo klausimais. Atlieka plaštakos susirgimų bei deformacijų korekciją bei gydymą.

Ortopedas traumatologas Jurgis Gavelis
Jurgis Gavelis
Ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja pėdos ir čiurnos sąnarių ligų bei pėdos chirurgijos klausimais.

7DOpNmTe0hn-z-0-y-dnt3wMjlvfR-z-0-y-6478921cadc8b904c3d1d140
Artūras Šatkauskas
Neurochirurgas 
Vaikų ortopedas traumatologas Med. m. dr. Jonas Vencius
Med. m. dr. Jonas Vencius
Vaikų ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais. Domisi naujomis technologijomis vaikų kaulų osteosintezėje, artroskopinėmis operacijomis, vaikų plastinės rekonstrukcijos operacijomis.

Vaikų chirurgė Julija Prosianikova
Julija Prosianikova
Vaikų chirurgė

Gydytoja konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Vaikų chirurgė Med. m. dr. Jolanta Labanauskienė
Med. m. dr. Jolanta Labanauskienė
Vaikų chirurgė

Gydytoja konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Vaikų gydytojas ortopedas traumatologas Mindaugas Jasevičius
Mindaugas Jasevičius
Vaikų chirurgas

Gydytojas konsultuoja vaikų ortopedijos – traumatologijos klausimais.

Vaikų ortopedas traumatologas Tomas Indriulionis
Tomas Indriulionis
Vaikų ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja kūdikių klubo sąnarių displazijos klausimais, diagnozuoja ir gydo minkštųjų audinių onkologinių susirgimus, taip pat pacientų su galūnių įgimtomis ir įgytomis deformacijomis bei sergančių cerebriniu paralyžiumi gydymą.

7DOpNmTe0hn-z-0-y-dnt3wMjlvfR-z-0-y-6478921cadc8b904c3d1d140
Artūras Šatkauskas
Neurochirurgas 
Kraujagyslių chirurgė Ingrida Valužytė
Ingrida Valužytė
Kraujagyslių chirurgė

Gydytoja konsultuoja suagusiuosius dėl arterinės, veninės, limfinės sistemų patologijos. Atlieka galūnių kraujagyslių rekonstrukcines operacijas, endovaskulines intervencijas
rentgenooperacinėje.

Neurochirurgas Prof. dr. Gytis Šustickas
Prof. dr. Gytis Šustickas
Neurochirurgas

Gydytojas atlieka retas ir unikalias galvos smegenų arterijų aneurizmų operacijas, kurioms reikalinga speciali diagnostinė ir operacinė technika bei labai aukštos kvalifikacijos radiologų, anesteziologų ir slaugytojų komanda.

Kineziterapeutė Rūta Švabauskienė
Rūta Švabauskienė
Kineziterapeutė

Specializuojasi ortopedijos traumatologijos srityje. Atlieka masažus ir kineziterapijos procedūras. Paruošia pacientus prieš operaciją bei atlieka reabilitaciją po jos.

Kineziterapeutas Mantas Aleckūnas
Mantas Aleckūnas
Kineziterapeutas 

Atlieka individualias mankštas, masažus, kineziologinį teipavimą, manualinę terapiją.

DSC08444 (1)-min
Aistė Vaitukaitienė
Kineziterapeutė

Specializuojasi kaulų – raumenų sistemos pažeidimų gydyme, širdies ir kraujagyslių sistemos ligų gydyme, nėščiųjų kineziterapijoje, sveikatinimo programų sudaryme.

Kodėl verta rinktis „Ortopro“ kliniką Vilniuje?

Esame didžiausia specializuota ortopedijos klinika Vilniuje (per mėnesį mus aplanko maždaug 800 pacientų!), pasirašiusi sutartį su Lietuvos Ligonių kasomis. Tai reiškia, kad mūsų ortopedų-traumatologų, vaikų ortopedų-traumatologų ir kitų specialistų paslaugas visiems turintiems šeimos gydytojo siuntimą* kompensuoja valstybė.

Vilniaus klinikoje dirba aukštą kvalifikacijos lygį turintys specialistai: ortopedai-traumatologai, vaikų ortopedai-traumatologai, kraujagyslių chirurgai, neurochirurgai, vaikų chirurgai ir kineziterapeutai.

Visi šie gydytojai ir specialistai turi sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairaus sudėtingumo ligomis, tai pat dauguma iš jų dirba didžiausios Vilniaus klinikose. Visa jų patirtis, įgytos kvalifikacijos ir žinios leidžia užtikrinti, kad pacientai, apsilankę mūsų klinikoje, gaus tik aukščiausios kokybės paslaugas ir konsultacijas.

Mūsų ortopedai-traumatologai, vaikų ortopedai-traumatologai bei kitų sričių specialistai teikdami konsultacijas ir atlikdami paslaugas, naudoja naujausią diagnostinę medicininę įrangą, kurios pagalba tampa dar lengviau diagnozuoti pacientus kankinančias ligas.

Atlikus diagnostinius tyrimus pacientai yra nukreipiami teisingo gydymo linkme bei yra informuojami apie pažangiausius ir mažiausiai invazijos reikalaujančius gydymo metodus, pritaikytus būtent Jų ligos atvejui.

*išnaudojus sutartines Ligonių kasų lėšas, konsultacijoms taikoma priemoka.

Problemos dėl kurių dažniausiai kreipiamasi pas ortopedus traumatologus

Dažniausiai į ortopedus traumatologus Vilniuje kreipiamasi dėl šių priežasčių:

 •   Kelių sąnarių skausmai. Didelė dalis pacientų, besikreipiančių dėl kelio sąnario problemų, – jauni, darbingi, sportuojantys, patiriantys didžiulį krūvį bei traumas. Jų pageidavimai – maksimaliai greitai sugrąžinti sąnariui gerą funkciją ir fizinį aktyvumą, siekiant kuo greičiau grįžti prie mėgstamos sporto šakos.
 •   Pečių skausmai. Dėl pečių skausmo dažniausiai kreipiasi vidutinio amžiaus (40-65 m.) pacientai. Dažnai šiuos pacientus kamuoja nuolatinis skausmas, sustiprėjantis nakties metu. Taip pat sukamieji peties judesiai (pvz., siekiant užpakalinės kelnių kišenės, šukuojantis, segantis saugos diržą automobilyje) greitai tampa riboti ir skausmingi, todėl pacientas stengiasi kuo mažiau judinti skaudantį petį.
 • Pėdų deformacijos. Dažniausiai į ortopedus traumatologus Vilniuje kreipiasi vidutinio ir vyresnio amžiaus moterys, kiek rečiau vyrai. Dažniausia problemos – deformuoti pirštai ir pėdų skausmai. Pėdų skausmą nulemia lėtinis uždegimas ir sąnario deformacija. Pėdos sąnario deformacijai nėra vienos konkrečios priežasties, ją gali nulemti visas kompleksas priežasčių: įgimtos ligos, sąnarių hipermobilumas, gyvenimo būdas, dideli fiziniai krūviai, antsvoris, netinkama avalynė ar sisteminės sąnarių ligos, kurios pažeidžia ne tik pėdos, bet ir kitus sąnarius.

Konsultacijos ir paslaugos, kurias teikia ortopedai-traumatologai.

Ortopedai traumatologai Vilniuje įsikūrusioje klinikoje teikia šias paslaugas:

 • Diagnozuoja ir gydo sužalojimus, traumas atsiradusias dėl sporto ar kasdienės fizinės veiklos.
 • Padeda valdyti progresuojančias ligas, tokias kaip artrozė.
 • Padeda mažinti ir išvengti sąnarių ir raumenų skausmo ir diskomforto.
 • Esant indikacijoms skiria kompensuojamas ortopedijos priemones (batus, įdėklus ir kt.).
 • Atlieka sąnarių echoskopijas. 
 • Atlieka i-PRF injekcijas. 
 • Atlieka vaistų injekcijas. 
 • Atlieka hialurono injekcijas.

Konsultacijos ir paslaugos, kurias teikia vaikų ortopedai-traumatologai

Vaikų ortopedai-traumatologai Vilniuje įsikūrusioje klinikoje:

 • Atlieka klubo sąnarių echoskopijas kūdikiams. 
 • Konsultuoja vaikus laikysenos klausimais.
 • Konsultuoja ir skiria gydymą esant plokščiapėdystei. 
 • Konsultuoja ir skiria gydymą, kai vaikui pasireiškia pronacija. 
 • Konsultuoja dėl individualios avalynės ir skiria siuntimą valstybės kompensuojamai avalynei ar įdėklams įsigyti.

Dažniausiai užduodami pacientų klausimai (DUK)

1. Ar teikiame privačias gydytojų konsultacijas?

Neturintiems šeimos gydytojo siuntimo pacientams teikiame mokamas, privačias ortopedų-traumatologų, vaikų-ortopedų traumatologų, neurochirurgo, kraujagyslių chirurgo, vaikų chirurgo ir kineziterapijos konsultacijas.

2. Kaip užsiregistruoti vizitui pas ortopedą-traumatologą Vilniuje?

Užsiregistruoti galima keliasi būdais: telefonu +370 5 2159080 arba internetu. Pacientai, turintys šeimos gydytojo siuntimą gali registruotis per www.esveikta.lt platformą, o neturintys siuntimo pacientai (mokamai konsultacijai) gali registruotis per www.manodaktras.lt platformą.

3. Ko tikėtis apsilankius pas ortopedą-traumatologą Vilniuje?

Vizito metu ortopedas traumatologas įvertina paciento būklę ir, priklausomai nuo atvejo, arba stengiasi nustatyti atsiradusių problemų priežastis (atlieka visus reikiamus tyrimus, kurie yra apmokami Ligonių kasų), arba, jei problema susijusi su kitomis sritimis, išrašo siuntimą pas kitus specialistus. Su įstaigos specialistų išrašytais siuntimais galite gauti nemokamą kitų sričių specialistų konsultaciją. Vizito metu ortopedas traumatologas taiko šiuos diagnostinius metodus:

 • Vizuali apžiūra. Jos metu apžiūrimi išoriniai požymiai, siekiant nustatyti ligą.
 • Palpacijos metodas, deformacijoms ir patologijoms nustatyti. Metodas leidžia gydytojui nustatyti ligos sudėtingumą ir rasti priežastis.
 • Rentgeno spindulių metodas. Šis metodas yra privalomas esant lūžiams, mėlynėms ir įtampoms. Rentgenas suteikia ortopedui traumatologui galimybę vizualiai įvertinti problemą ir parinkti tinkamiausią gydymą. Šio tyrimo įstaigoje neatliekame, išrašome siuntimą nemokamam tyrimo atlikimui kitose diagnostinėse įstaigose.
 • Ultragarsinis tyrimas. Tyrimas atliekamas įstaigoje, jo metu nustatoma sausgyslių ir raiščių būklė, ankstyvi sąnarių pokyčiai dėl artrito, kraujavimas į raumenis ar sąnarius, įvertinama ar sąnariuose nėra susikaupusio laisvojo skysčio.
 • Magnetinis rezonansas. Šio tyrimo įstaigoje neatliekame, išrašome nemokamą siuntimą tyrimui atlikti kitose diagnostinėse įstaigose. Tyrimas reikalingas, kai reikia nustatyti minkštųjų audinių būklę, t. y. raumenų, sausgyslių, kremzlių ir pan.

Vizito metu, mūsų gydytojai numato ir prevencinius veiksmus, kurie sumažina problemos pablogėjimo riziką. Taip pat jei specialistas nustato, jog Jums reikalinga operacija – padeda jai užsiregistruoti.

Ką daro ortopedas-traumatologas?

Ortopedas – traumatologas gali diagnozuoti ir gydyti sužalojimus, atsiradusius dėl sporto ir fizinės veiklos, traumų; padėti valdyti progresuojančias ligas, tokias kaip artritas ar osteoporozė; padėti išvengti skausmo ir diskomforto, dažnai varginant raumenis ar sąnarius.

Ko tikėtis apsilankius pas ortopedą-traumatologą?

Vizito metu ortopedas įvertina paciento būklę ir, priklausomai nuo atvejo, arba stengiasi nustatyti atsiradusių problemų priežastis, arba atlieka reikalingą gydymą.

Į viršų
Prekė pridėta į pirkinių krepšelį