fbpx

Search

ORTOPRO KOMANDA VILNIUJE

Ortopro Eduardas Bartkevicius
Eduardas Bartkevičius
Ortopedas traumatologas

Daugiau nei 40 metų darbo patirties ortopedijos traumatologijos srityje. Gydytojas konsultuoja kelio sąnario, raiščių, menisko ligų chirurgijos klausimais.

Ortopro Giedrius Mazerevičius
Giedrius Mazarevičius
Ortopedas traumatologas

Gydytojas atlieka čiurnos ir pėdos traumų bei ortopedinių ligų diagnostiką, taip pat potrauminių būklių ir komplikacijų konservatyvų ir chirurginį gydymą.

Ortopro Jurgis Gavelis
Jurgis Gavelis
Ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja pėdos ir čiurnos sąnarių ligų bei pėdos chirurgijos klausimais.

Ortopro Gytis Šustickas
Prof. dr. Gytis Šustickas
Neurochirurgas

Gydytojas atlieka retas ir unikalias galvos smegenų arterijų aneurizmų operacijas, kurioms reikalinga speciali diagnostinė ir operacinė technika bei labai aukštos kvalifikacijos radiologų, anesteziologų ir slaugytojų komanda.

ortopro Jonas Vencius
Med. m. dr. Jonas Vencius
Vaikų ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais. Domisi naujomis technologijomis vaikų kaulų osteosintezėje, artroskopinėmis operacijomis, vaikų plastinės rekonstrukcijos operacijomis.

1
Tomas Indriulionis
Vaikų ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuoja kūdikių klubo sąnarių displazijos klausimais, diagnozuoja ir gydo minkštųjų audinių onkologinių susirgimus, taip pat pacientų su galūnių įgimtomis ir įgytomis deformacijomis bei sergančių cerebriniu paralyžiumi gydymą.

ortopro Jolanta Labanauskienė
Med. m. dr. Jolanta Labanauskienė
Vaikų chirurgė

Gydytoja konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Ortopro Julija Prosianikova
Julija Prosianikova
Vaikų chirurgė

Gydytoja konsultuoja ortopedijos traumatologijos klausimais.

Ingrida Valužytė
Ingrida Valužytė
Kraujagyslių chirurgė

Gydytoja konsultuoja suagusiuosius dėl arterinės, veninės, limfinės sistemų patologijos. Atlieka galūnių kraujagyslių rekonstrukcines operacijas, endovaskulines intervencijas
rentgenooperacinėje.

Viačeslav Zankin
Viačeslav Zankin
Ortopedas traumatologas

Gydytojas atlieka pėdos bei čiurnos korekcines operacijas. Taip pat konsultuoja plokščiapadystės bei kitų pėdos deformacijos, achilo sausgyslių, plantarinio fascito gydymo klausimais. Atlieka plaštakos susirgimų bei deformacijų korekciją bei gydymą.

Ortopro Mangirdas Kazačenko
Mangirdas Kazačenko
Kineziterapeutas

Atlieka individualias mankštas, masažus, kineziologinį teipavimą, manualinę terapiją.

Ortopro Rūta Švabauskienė
Rūta Švabauskienė
Kineziterapeutė

Specializuojasi ortopedijos traumatologijos srityje. Atlieka masažus ir kineziterapijos procedūras. Paruošia pacientus prieš operaciją bei atlieka reabilitaciją po jos.

Mykolas Liubauskas
Ortopedas traumatologas

Gydytojas konsultuota dėl visų kaulų, sąnarių, raumenų traumų ir ligų, tokių kaip: pečių juostos patologija, pėdų ir pirštų deformacijos, kelių raiščių ir meniskų plyšimai, tendinitai, sausgyslių sužalojimai, riešo ir alkūnės kanalo sindromai, Diupitreno kontraktūra, epikondilitai, artrozė ir kt. Atlieka hormoninių blokadų ir hialurono rūgšties injekcijas, bei smulkias chirurgines intervencijas konsultacijos metu. Esant reikalui, atlieka operacinį gydymą.

Dmitrij Gorbačev
Ortopedas traumatologas

Gydytojas specializuojasi čiurnos ir pėdos chirurgijoje, apatinių galūnių, kelio sąnario traumų, čiurnos ir pėdos sportinių traumų gydyme.

Mindaugas Klinga
Ortopedas traumatologas

Gydytojas ortopedas-traumatologas, specializuojasi kelio sąnario chirurgijoje, sporto medicinoje, sąnarius išsaugančioje chirurgijoje. Atlieka kelio sąnario raiščių, meniskų, sąnarinės kremzlės rekonstrukcines operacijas.

Back to Top
Prekė pridėta į pirkinių krepšelį