Kineziterapija  –  viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija naudinga po ligų, traumų ar operacijų, tokių kaip: kaulų lužiai, insultas, sąnarių operacijos, turint skoliozę, radikulitą, sergant cukriniu diabetu, Parkinsono liga, autizmu ar cerebrinių paralyžiumi. Kineziterapeutas gali padėti sumažinti skausmus pečių, nugaros, juosmens srityse.

Vilniaus filiale teikiamos šios kineziterapijos paslaugos:

  • Individualios mankštos
  • Kineziologinis teipavimas
  • Manualinė terapija

Pirminės kineziterapeuto konsultacijos metu yra vertinama ne tik bendras paciento fizinis stovis, biosocialinės funkcijos, bet ir pakenktų organų ar sistemų būklė. Taip pat vizito metu aptariamas asmens gyvenimo būdas, darbo pobūdis, nusiskundimai, turėti sveikatos sutrikimai, patirtos traumos ar operacijos. Po įvertinimo sudaromas individualus gydymo planas, parenkamos efektyviausios kineziterapijos metodikos bei technikos, atliekamos procedūros bei teikiamos rekomendacijos.

Praėjus 2 – 3 mėn. nuo kineziterapijos programos pradžios, rekomenduojame apsilankyti pakartotinėje konsultacijoje, kurios metu iš naujo atliekamas kliento fizinės būklės ištyrimas. Individuali kineziterapijos programa, esant poreikiui, koreguojama įtraukiant naujų pratimų ir/ar koreguojant pratimų krūvį ir/ar intensyvumą.

Ortopro kineziterapijos paslaugos

Kodėl verta rinktis „Ortopro“ klinikos kineziterapeutus?

Konsultacijos metu mūsų kineziterapeutas atlieka klientų sveikatos būklės ištyrimą – vertina raumenų būklę, judesių mobilumą, laikyseną, pusiausvyrą, koordinaciją ir kt. Taip pat, esant indikacijoms ar klientui pageidaujant, papildomai gali būti atliekamas 3D judesių biomechanikos tyrimas pasitelkiant „QualisysMoCap“ sistemą. Specialistai, atlikę vertinimus, ne tik sudaro klientams individualią kineziterapijos programą, apmoko kaip taisyklingai atlikti fizinius pratimus, bet ir padeda formuoti teigiamus įpročius, teikia rekomendacijas.

Kada kineziterapeutas gali padėti?

Konsultuojame ir gydome, kaip greičiau atkurti prarastas funkcijas ir atgauti savarankiškumą, po patirtų traumų, minkštųjų audinių, kaulų ar sąnarių operacijų, besiskundžiantiems lėtiniais kaklo, pečių ar nugaros skausmais, priešoperaciniame ir pooperaciniame laikotarpyje, pasibaigus ambulatoriniam gydymui gydymo įstaigose ar tiesiog norintiems aktyviai ir naudingai praleisti laisvalaikį. Jeigu dvejojate ar kineziterapija gali padėti, susisiekite su mūsų klinikos specialistais ir jie atsakys į Jūsų klausimus.

Susiję straipsniai