fbpx

Search

Kineziterapija  –  viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija naudinga po ligų, traumų ar operacijų, tokių kaip: kaulų lužiai, insultas, sąnarių operacijos, turint skoliozę, radikulitą, sergant cukriniu diabetu, Parkinsono liga, autizmu ar cerebrinių paralyžiumi. Kineziterapeutas gali padėti sumažinti skausmus pečių, nugaros, juosmens srityse.

 

Vilniaus filiale teikiamos šios kineziterapijos paslaugos:

  • Individualios mankštos
  • Kineziologinis teipavimas
  • Manualinė terapija
  • Masažai

Pirminės konsultacijos metu yra vertinama ne tik bendra paciento fizinė būklė, biosocialinių funkcijų sutrikimai bet ir pakenktų organų ar sistemų būklė. Nustačius sutrikimus – parenkamas gydymo planas, kurį sudaro įvairūs pratimai, individualios mankštos taikant pagalbines priemones, gydomieji masažai. Taip pat sudaromas planas ir atlikti pratimus namuose.

Ortopro kineziterapijos paslaugos

Ortopro kineziterapeutai

Mantas Aleckūnas
Kineziterapeutas

Atlieka individualias mankštas, masažus, kineziologinį teipavimą, manualinę terapiją.

Ortopro Rūta Švabauskienė
Rūta Švabauskienė
Kineziterapeutė

Atlieka individualias mankštas ir masažus.

Kodėl verta rinktis Ortopro klinikos kineziterapeutus?

Konsultacijos metu mūsų klinikos kineziterapeutas vertina pacientų fizinę būklę: analizuoja laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, naudoja funkcinius testus, manualinį raumenų testavimą, vertina pusiausvyrą ir koordinaciją, kasdienę ergonomiką. Taip pat, esant indikacijoms ar pacientui pageidaujant papildomai gali būti atliekamas 3D judesių biomechanikos tyrimas pasitelkiant QualisysMoCap sistemą.

Kada kineziterapeutas gali padėti?

Kineziterapija gali padėti kiekvienam žmogui, kuris jaučia įvairius skausmus (nugaros, kaklo, sąnarių, raumenų), yra patyręs traumą, turi laikysenos problemų, ar tiesiog nori pagerinti fizinę sveikatą. Kineziterapija padės Jums išlikti aktyviems ir judėti be skausmo kiekvieną dieną. Jeigu nežinote ar kineziterapija gali Jums padėti, paskambinkite mums telefonu +370 656 47559 ir mūsų kineziterapeutai atsakys į jūsų klausimus.

Back to Top
Prekė pridėta į pirkinių krepšelį