Opaque kompresinės pėdkelnės

60,00 70,00 
  • Minkšos, patvarios ir matinės
  • Apsaugo nuo venų varikozės
  • Tinka tiek vyrams, tiek moterims

UltraSheer kompresinės pėdklenės

60,00 65,00 
  • Plonos ir blizgios
  • Apsaugo nuo venų varikozės
  • Padeda nuo pavargusių, sunkių, patinusių ir neramių kojų (kojų mėšlungis naktį)

Ar kompresinės pėdkelnės gydo lėtinę venų ligą?

Viena iš ligos gydymo priemonių yra kompresinė terapija. Kompresinės kojinės ir pėdkelnės pagal suspaudimo laipsnį skirstomos į klases. Taikant kompresinę terapiją, suspaudžiamos poodžio venos, kad jose tvenktųsi mažiau kraujo, sumažėtų neigiamas slėgio poveikis poodinių venų sienelėms ir suaktyvėtų giliųjų venų kraujotaka. Taigi kompresinės kojinės nepagydo ligos, tačiau veikia ligos patologiją ir lengvina simptomus.

Kaip išsirinkti kompresines pėdkelnes?

"Kompresijos (suspaudimo laipsnio) matavimo vienetas yra mmHg. Ant kiekvieno gaminio nurodomas jo apspaudimo laipsnis, kurį atitinka du skaičiai (pvz. 15/20 mmHg). Didesnis skaičius rodo kompresiją gaminio apačioje, o mažesnis - gaminio viršuje. Tokia palaipsniui silpnėjanti kompresija stimuliuoja kraujotaką kojose ir skatina lengvą veninio kraujo sugrįžimą iš kojų į širdį.
Priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Tuo atveju, jei kompresines kojines Jums paskyrė gydytojas, jis parekomenduos ar Jums reikalingos profilaktinės ar gydomąją kompresinę klasę turinčios kompresinės kojinės. Rinkadamiesi kompresines kojines savarankiškai, atsižvelkite į ant gaminio esančią informaciją."