Ortopro kineziterapijos paslaugos

Individualią kineziterapiją rekomenduojame

  • Jaučiantiems nugaros, sąnarių ar galūnių skausmus
  • Po traumų, siekiant efektyviai atstatyti pažeistas kūno sistemas
  • Norint užtikrinti saugų ir efektyvų sporto rėžimą
  • Vaikams, siekiant užtikrinti taisyklingos laikysenos formavimąsi, sustabdyti stuburo, krūtinės ląstos ar juosmens srities deformaciją, spręsti plokščiapėdystės sukeliamas problemas.
  • Vedame ir bendrus kineziterapijos užsiėmimus šeimai. Sportas drauge su visa šeima yra ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas sutvirtinantis tarpusavio ryšius, bet ir naudinga sveikos gyvensenos pamoka Jūsų atžaloms.

KINEZITERAPIJOS PASLAUGOS

Paslaugos pavadinimas

 

Kaina pasirinkus įstaigos standartus (apdraustiems PSD, su siuntimu)
Reikalingas gydytojo specialisto siuntimas su kineziterapijos ar masažo rekomendacija.

 

 

Mokamų paslaugų kaina

Individualios kineziterapijos procedūros
1 užsiėmimas 30, 00 Eur 40,00 Eur
5 užsiėmimai 120, 00 Eur 150,00 Eur

Konsultacijos metu mūsų klinikos kineziterapeutas vertina pacientų fizinę būklę: analizuoja laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, naudoja funkcinius testus, manualinį raumenų testavimą, vertina pusiausvyrą ir koordinaciją, kasdienę ergonomiką.

Nustačius sutrikimus, yra perenkamas gydymo planas, kurį sudaro įvairūs pratimai, mankštos taikant pagalbines priemones, ar kombinacija su masažais. Taip pat sudaromas planas ir atlikti pratimus namuose.

Taip pat, esant indikacijoms ar pacientui pageidaujant profilaktiškai atliekamas 3D judesių biomechanikos tyrimas pasitelkiant QualisysMoCap sistemą.