Kokie būna kojų įtvarai?

  • profilaktiniai, apsaugantys nuo traumų;
  • pooperaciniai / reabilitaciniai funkciniai, ribojantys judesius gydant po traumos ar operacijos;
  • palaikantys, kurie specialiai sukurti sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip osteoartritu - užtikrina šoninį sąnario stabilizavimą;
  • kompresiniai, kurie sumažina tinimą, palaiko šilumą.

Kaip įsigyti kojų įtvarą?

Ortopedinius kojų įtvarus galite įsigyti „Ortopro“ klinikos el. parduotuvėje www.ortopro.lt. Taip pat mielai lauksime Jūsų atvykstant į fizines mūsų parduotuves Vilniuje, Klaipėdoje, ir Šiauliuose.

Kokie yra kojų įtvarų tipai?

Kojų įtvarų tipai

Kaip ilgai galima dėvėti kojų įtvarus?

Dėvėjimo laikas priklauso nuo sužalojimo pobūdžio. Mes rekomenduojame nešioti teik laiko, kiek nurodė jūsų gydytojas ortopedas-traumatologas ar kitas sveikatos priežiūros specialistas. Jei įtvaras yra skirtas pooperaciniam laikotarpiui, dėvėjimo laikas yra ilgesnis ir nurodomas gydymo plane. Jei norite medicininę priemonę  dėvėti prevencijai nuo traumų ar sergant lėtinėmis ligomis, rekomenduojame dėvėti tik aktyvios veiklos metu. Nerekomenduojame miegoti su kojos įtvarais, nebent tai nurodė jus gydantis gydytojas.

D.U.K


Kokie yra populiariausi kojų įtvarai?

Populiariausi yra čiurnos įtvarai, kadangi daugiausiai patiriame būtent čiurnos sužalojimų, t.y. jos patempimų. Taip pat dėl traumų dažnumo - skirti keliams.


Kokios yra kojų įtvarų kainos?

Kaina priklauso nuo gaminio sudėtingumo ir medžiagiškumo. Brangiausi yra funkciniai kojų įtvarai - jie turi papildomus konstrukcinius elementus, lankstus, stabilumą palaikančias detales, diržus. Kompresiniai - pigiausi.


Ar galima maudytis duše su kojos įtvaru?

Jei gydytojas nurodė, kad jums reikia dėvėti kojos įtvarą nuolatos, tai maudantis duše jis turi būti apsaugotas, uždedant plastikinį maišelį, kad išliktų sausas.


Ar galima skalbti kojos įtvarus skalbimo mašinoje?

Visais atvejais žiūrėkite į gaminio etiketę. Jei jos nėra, skaitykite gamintojo instrukciją.
Kai kuriuos įtvarus, kuriuose yra neopreno, gamintojai rekomenduoja plauti rankomis ir džiovinti natūraliai, kad nesusitrauktų.