Basic

Kaina 60 €

Vienasluoksniai, 25–45 ShA minkštumo (pagal Šoro skalę), gaminami iš dvigubo tankio etileno vinilacetato (EVA) putplasčio, kuris yra lengvas, sugeria smūgius ir prisitaiko prie pėdos.
Spalvos: tamsiai ir šviesiai ruda, juoda.
Danga: galimas viršutinio sluoksnio (tamsaus ar šviesaus) klijavimas. Danga suteikia komforto, lengviau apsiauti batus, mažiau prakaituoja pėda, pailgėja vidpadžio naudojimo laikas.
Paskirtis: naudojami plokščiapėdystės, plantarinio fascito („kulno pentinų“), entezopatijos, įgaubtų ar išgaubtų kojų, išgaubtos pėdos, nevienodo kojų ilgio, diabeto, artrito atvejais.

Profesionalūs individualūs ortopediniai vidpadžiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Gilioji kulno dalis stabilizuoja kulną ir koreguoja pėdų padėtį. Tvirta EVA struktūra suteikia tvirtą atramą išilginiam ir skersiniam pėdos skliautui.

Tai puikus būdas gydyti plantarinį fascitą, koreguoti kulnų, kelių, kojų ir net nugaros skausmus sukeliančią netinkamą eiseną.

Universalus pritaikymas: mūsų vidpadžiai yra lengvi ir lankstūs, todėl juos galima dėti į įvairaus tipo apavą: batus, sportbačius, specializuotą avalynę (pavyzdžiui, futbolo, golfo batelius, snieglenčių batus ir kt.). Tinka įvairioms progoms: darbui ir laisvalaikiui.

Teikiame vidpadžių pritaikymo paslaugą – mūsų ortopedai technologai individualiai pritaikys vidpadžius jūsų atsineštiems batams, kad jaustumėtės patogiai.

    Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto atliktų matavimų. Jums reikia atvykti mūsų nurodytais adresais.