Tuli’s vidpadžiai

65,00 
„Tuli’s ® Plantar Fasciitis“ vidpadžiai Viso ilgio išimamas vidpadis, specialiai sukurtas plantariniam fascitui ir panašioms pėdų problemoms. Atrama po išilginį

Basic

Kaina 60 €

Vienasluoksniai, 25–45 ShA minkštumo (pagal Šoro skalę), gaminami iš dvigubo tankio etileno vinilacetato (EVA) putplasčio, kuris yra lengvas, sugeria smūgius ir prisitaiko prie pėdos. Spalvos: tamsiai ir šviesiai ruda, juoda. Danga: galimas viršutinio sluoksnio (tamsaus ar šviesaus) klijavimas. Danga suteikia komforto, lengviau apsiauti batus, mažiau prakaituoja pėda, pailgėja vidpadžio naudojimo laikas. Paskirtis: naudojami plokščiapėdystės, plantarinio fascito („kulno pentinų“), entezopatijos, įgaubtų ar išgaubtų kojų, išgaubtos pėdos, nevienodo kojų ilgio, diabeto, artrito atvejais. Profesionalūs individualūs ortopediniai vidpadžiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Gilioji kulno dalis stabilizuoja kulną ir koreguoja pėdų padėtį. Tvirta EVA struktūra suteikia tvirtą atramą išilginiam ir skersiniam pėdos skliautui. Tai puikus būdas gydyti plantarinį fascitą, koreguoti kulnų, kelių, kojų ir net nugaros skausmus sukeliančią netinkamą eiseną. Universalus pritaikymas: mūsų vidpadžiai yra lengvi ir lankstūs, todėl juos galima dėti į įvairaus tipo apavą: batus, sportbačius, specializuotą avalynę (pavyzdžiui, futbolo, golfo batelius, snieglenčių batus ir kt.). Tinka įvairioms progoms: darbui ir laisvalaikiui. Teikiame vidpadžių pritaikymo paslaugą – mūsų ortopedai technologai individualiai pritaikys vidpadžius jūsų atsineštiems batams, kad jaustumėtės patogiai.

Soft

Kaina 70 €

Dvisluoksniai: viršutinis sluoksnis itin elastingas (25 ShA minkštumo pagal Šoro skalę), ypač tinka daug vaikštantiems ir sportuojantiems, kuriems reikia minkštumo ir komforto; apatinis sluoksnis yra kietas, todėl suteikia stabilumo. Gaminami iš dvigubo tankio etileno vinilacetato (EVA) putplasčio, kuris yra lengvas, sugeria smūgius ir prisitaiko prie pėdos. Spalvos: mėlyna, juoda. Danga: galimas viršutinio sluoksnio (juodo ar kreminio) užklijavimas. Ši danga suteikia komforto, lengviau apsiauti batus, mažiau prakaituoja pėda, pailgėja vidpadžio naudojimo laikas. Paskirtis: naudojami plokščiapėdystės, plantarinio fascito („kulno pentino“), entezopatijos, įgaubtų ar išgaubtų kojų, išgaubtos pėdos, nevienodo kojų ilgio, diabeto, artrito atvejais. Profesionalūs individualūs ortopediniai vidpadžiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Gilioji kulno dalis stabilizuoja kulną ir koreguoja pėdų padėtį. Tvirta EVA struktūra suteikia tvirtą atramą išilginiam ir skersiniam pėdos skliautui. Tai puikus būdas gydyti plantarinį fascitą, koreguoti kulnų, kelių, kojų ir net nugaros skausmus sukeliančią netinkamą eiseną. Universalus pritaikymas: mūsų vidpadžiai yra lengvi ir lankstūs, juos galima įdėti į įvairaus tipo apavą: batus, sportbačius, specializuotą avalynę (pavyzdžiui, futbolo, golfo batelius, snieglenčių batus ir kt.). Tinka įvairioms progoms: darbui, laisvalaikiui ir sportui. Teikiame vidpadžių pritaikymo paslaugą – mūsų ortopedai technologai individualiai pritaikys vidpadžius jūsų atsineštiems batams, kad jaustumėtės patogiai.

Comfort soft

Kaina 70 €

Vidpadžiai pagaminti iš 45 ShA minkštumo (pagal Šoro skalę) dvigubo tankio etileno vinilacetato (EVA) putplasčio ir padengti 3 mm storio itin minkšta inovatyvia PPT medžiaga. Ji suteikia papildomo minkštumo, lengvai prisitaiko prie pėdos formos, ypač tinka itin skausmingoms pėdoms, sergantiesiems diabetu, artritu, vaikščiojant pageidaujantiems minkštumo ir komforto. Viršutinis įdėklų sluoksnis padengtas juoda arba kremine danga. Ši danga suteikia komforto, lengviau apsiauti batus, mažiau prakaituoja pėda, pailgėja vidpadžio naudojimo laikas. Galimas papildomas kulno ir padikaulių srities paminkštinimas. Vidpadžių kulno ir padikaulių srityse padaromos papildomos duobutės, į kurias įklijuojama minkštos PPT medžiagos. Profesionalūs individualūs ortopediniai vidpadžiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Gilioji kulno dalis stabilizuoja kulną ir koreguoja pėdų padėtį. Tvirta EVA struktūra suteikia tvirtą atramą išilginiam ir skersiniam pėdos skliautui. Tai puikus būdas gydyti plantarinį fascitą, koreguoti kulnų, kelių, kojų ir net nugaros skausmus sukeliančią netinkamą eiseną. Šie papildomai paminkštinti vidpadžiai gali būti pritaikomi gilesniems batams, nes, priklausomai nuo pasirinktos modifikacijos, yra gaminami 4,5–6 mm storio. Teikiame vidpadžių pritaikymo paslaugą – mūsų ortopedai technologai individualiai pritaikys vidpadžius jūsų atsineštiems batams, kad jaustumėtės patogiai.

Mediroyal LOW® vidpadžiai („pes valgus“ pėdos iškrypimas į išorę)

21,00 
Mediroyal LOW® vidpadžiai („pes valgus“ pėdos iškrypimas į išorę)   Supinacija – tai būklė, kai einant arba bėgant keliai šiek

Mediroyal MOW® vidpadžiai („pes varus“ pėdos iškrypimas į vidų)

21,00 
Mediroyal MOW® vidpadžiai („pes varus“ pėdos iškrypimas į vidų) Pronacija – tai būklė, kai einant arba bėgant keliai šiek tiek

Silikoninės pakulnės

12,00 
Timago silikoninės pakulnės Silikoninės pakulnės yra su papildoma mėlynos spalvos paminkštinta dalimi. Pakulnės amortizuoja smūgius ėjimo metu, sumažina krūvį tenkantį

Timago silikoniniai vidpadžiai

24,00 
Timago silikoniniai vidpadžiai Silikoniniai vidpadžiai su perforuotomis pėdos kvėpavimo angomis, skirti tolygiai paskirstyti apkrovas ir malšinti skausmą. Platus ir patogus

Kaip išsirinkti tinkamus vidpadžius?

Kiekvieno žmogaus pėdos - skirtingos. Vienų plačios, plokščios, kitų siauros arba labiau išlenktos. Dažniausiai pėdų sveikata suskumbame pasirūpinti, kai pradedame jausti diskomfortą vaikštant. Tačiau geriausia tai daryti nuolat ir taip išvengti nepageidaujamų pasekmių.

Standartinė avalynė kartais turi išimamą vidpadį, bet daugeliu atvejų jis yra be ortopedinių skliautų ir nepalaiko pėdos anatominėje padėtyje.

Kada reikalingi vidpadžiai?

Būklės, kai reikalingi vidpadžiai:

  • Plokščiapadystė
  • Plantarinis fasciitas
  • Kulnakaulio atauga
  • Enteziopatija
  • Pėdos iškrypimai į išorę ar vidų
  • Labai gaubta pėda ir kitos deformacijos

Žmonės, kurie turi plokščiapėdystę, neretai skundžiasi ir pėdų skausmais. Pasitaiko, jog dėl to jaučiamas maudimas kelių bei klubų srityse, nes pakitus biomechanikai kūnas bando kompensuoti pėdų problemas. Raumenys, raiščiai ir sąnariai yra priversti prisitaikyti prie kiek kitokių judesių, kurie ilgainiui nuvargina ir pačią pėdą. Tada pradeda skaudėti kulną, lanko ar kojų pirštų plotuose.

Vidpadžiai gali padėti tinkamai perskirstyti atramas pėdose. Standartiniai dažniausiai tepakelia skliautus, sumažindami apkrovas. Vis dėlto, individualūs labiau atitinka anatominius poreikius ir turi daugiau galimybių pagerinti mobilumą. Ypač tai svarbu sportuojantiems, nes teisinga biomechanika leidžia sumažinti energijos sunaudojimą ir išvengti traumų.

Pakoregavus judėjimą su vidpadžių pagalba, pagerėja eisena, sumažėja skausmai apatinėje kūno dalyje. Vizualinių eisenos ir laikysenos pokyčių galite tikėtis, po tinkamų vidpadžių dėvėjimo praėjus vos kelioms savaitėms.

Taigi, vidpadžiai turi gydomąjį poveikį, ypač jei jau kurį laiką kenčiate skausmą.

Kad rezultatas būtų dar geresnis, mūsų gydytojų ir kineziterapeutų komanda rekomenduoja atlikti tempimo ir pėdos raumenų stiprinimo pratimus (2 ir 6).

Kokio tipo vidpadžių reikia mano pėdoms?

Vidpadžiai būna dviejų tipų – standartiniai ir individualūs.

Individualūs yra gaminami pagal jūsų pėdas 3D skenavimo būdu. Tada atliekamas modeliavimas ir su CNC staklėmis iš specialios ortopedinės gumos suformuojamas galutinis produktas. Individualius vidpadžius gali skirti gydytojas ortopedas-traumatologas, o pagal kai kurias diagnozes Ligonių kasos kompensuoja jų įsigijimą 80 proc.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ir standartinių švediškų „Mediroyal“ gaminių. Jie turi papildomą funkciją - koreguoja pėdos iškrypimą į vidų arba išorę. Tai patentuota technologija ir kitų gamintojų nenaudojama. „Mediroyal“ pagaminti iš Poron®  poliuretano ir dvigubo tankio EVA putų, o paviršius padengtas poliamidu. Viskas kartu leidžia sugerti smūgius apkrovos metu, suteikia komforto jausmą. Jie yra antistatiniai ir ilgaamžiški.

Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite silikoninių vidpadžių ir pakulnių. Silikoniniai produktai yra skirti skausmingoms pėdų būklėms, kad tolygiai paskirstytų apkrovas. Jie neturi ortopedinių skliautų, todėl nekeičia biomechanikos ir netinka dėvėti esant ortopedinei būklei.

Jei jaučiate skausmą, visada rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju ortopedu-traumatologu.

Mūsų specialistai daugeliu atveju rekomenduoja turėti individualius vidpadžius, kurie bus pritaikyti konkrečiai jūsų poreikiams.