„JOBST“ gaminiai – komfortiškesniam gyvenimui:

Mūsų siūlomos kompresinės rankovės ir pirštinės yra naudojamos limfedemos (limfos apytakos sutrikimas) ir lipedemos (limfinės sistemos pažeidimas, kuris nutinka dažniausiai  dėl genetinių veiksnių) gydymui ir prevencijai.

„Ortopro“ siūlo Vokietijoje sukurtą platų „JOBST®“ gaminių asortimentą įvairioms venų ligoms gydyti, taip pat ir kojų limfedemai bei lipedemai gydyti. Dalį produkcijos galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje, o su likusia susipažinkite fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Specialistai parinks tinkamą gaminį pagal jūsų išmatavimus ir išmokys teisingai užsidėti.

Kompresinė pirštinė (Elvarex serija)

70,00 72,00 
 • Plokščio mezgimo
 • Sumažina edemą
 • Tinka sergantiems limfedema ir po mastektomijos

Kompresinė pirštinė (Strong serija)

75,00 80,00 
 • Sumažina edemą
 • Tinka sergantiems limfedema ir po mastektomijos
 • Platus dydžių pasirinkimas

Kompresinė puspirštinė (Lite serija)

40,00 43,00 
 • Sumažina edemą
 • Tinka sergantiems limfedema ir po mastektomijos
 • Platus dydžių pasirinkimas

Kompresinė rankovė silikoniniu kraštu su puspirštine (Lite serija)

53,00 55,00 
 • Apvalaus mezgimo
 • Sumažina edemą
 • Tinka sergantiems limfedema ir po mastektomijos

Kompresinė rankovė su silikoniniu kraštu (Lite serija)

33,00 35,00 
 • Apvalaus mezgimo
 • Sumažina edemą
 • Tinka sergantiems limfedema ir po mastektomijos

Kompresinė rankovė su silikoniniu kraštu (Strong serija)

42,00 43,00 
 • Sumažina edemą
 • Tinka sergantiems limfedema ir po mastektomijos
 • Platus dydžių pasirinkimas

Kas yra limfedema bei lipedema ir kas jas sukelia?

Rankų ar kojų patinimas yra vienas iš limfedemos požymių. Neproporcingas riebalinio audinio padidėjimas galūnėse – pirmasis ligos požymis. Nors limfedema ir lipedema yra skirtingos ligos, kompresinė terapija yra pagrindinis jų gydymo elementas. „JOBST“ siūlo gaminius pagal individualius išmatavimus ir standartinius, skirtus įvairioms susirgimo stadijoms.

Limfedema yra ilgalaikė (lėtinė) būklė, kai limfos skystis kaupiasi audiniuose ir sukelia patinimą. Tai nutinka dėl limfagyslių nebuvimo, limfinės sistemos pažeidimo, obstrukcijos arba dėl limfinės sistemos perkrovos. Būklė iššaukia pažeistos vietos patinimą. Limfinė sistema visame kūne išsivysto lygiagrečiai su venų sistema ir padeda organizmui kovoti su infekcijomis. Ji nusausina ir išvalo skysčių perteklių bei subalansuoja, šalindama nereikalingą. Taip pat kovoja su bakterijomis, per dideliu baltymų kiekių.

Limfedema dažnai paveikia tik vieną ranką ar koją, bet gali atsirasti ir kitose kūno dalyse. Patinimas esant limfedemai yra susijęs su sunkumo jausmu, veržlumo stoka ar net skausmu.

Kompresinių priemonių dėvėjimas dieną yra būtinas, norint sumažinti patinimą ir leidžia tikėtis sėkmingo gydymo. Jei limfedema negydoma, laikui bėgant gali pablogėti. Priklausomai nuo jūsų būklės, gali prireikti ir naktinio suspaudimo, t.y. rankovės ar bandažo.

Panašiai kaip limfedema, lipedema taip pat yra ilgalaikė (lėtinė) liga, kuri pažeidžia kojas ir pasireiškia beveik išimtinai moterims. Riebalinio audinio kaupimasis sukelia diskomfortą ir skausmą. Priežastis, kodėl išsivysto lipedema - vis dar nežinoma. Tačiau tai dažnai siejama su reikšmingo svorio padidėjimo fazėmis ir hormoniniais pokyčiais, pvz., brendimu, nėštumu, kontraceptinių tablečių vartojimu ir menopauze.

Lipedema paprastai atrodo simetriškos formos ir dydžio, pažeidžia dažniausiai kojas, o kartais ir rankas. Pažeistos galūnės dažnai yra jautrios, skausmingos.

Kompresinė terapija yra pagrindė lipedemos gydymo priemonė. Kompresinių drabužių dėvėjimas gali sumažinti skausmą ir diskomfortą, taip pat palaikyti pažeistų galūnių audinius ir pagerinti judrumą.

Kaip pasirinkti  kompresines rankoves ir pirštines?

Kompresinė terapija yra pagrindinis limfedemos ir lipedemos gydymo elementas.

„JOBST®“ asortimente rasite: rankovių, rankovių kartu su pirštinėm, pirštinių ir kitų gaminių, kurie dėvimi naktį. „JOBST®“ kuria savo produktus remdamiesi supratimu apie žmonių, sergančių limfedema ir lipedema, poreikius. Tokiu būdu gamintojas stengiasi atliepti individualų gyvenimo būdą.

„Ortopro“ elektroninėje parduotuvėje rasite „JOBST Bella“ rankovių ir pirštinių.

Tai standartinis, jau paruoštas dėvėjimui asortimentas, pagamintas iš minkšto ir kvėpuojančio audinio, skirtas limfedemai gydyti. Standartinės kompresinės rankovės ir pirštinės yra pagamintos taip, kad atitiktų populiariausius dydžius, pvz., S/M/L drabužiams. Taip pat siūlome ir pagal individualius išmatavimus pagamintas priemones, kurios atitiks išskirtinį dydį ar formą.

Savo asortimente „JOBST®“ turi kompresinius gaminius, skirtus dėvėti naktį. Dieniniai gaminiai paprastai turi didesnį suspaudimą, kad palaikytų galūnę, kai stovite ar esate aktyvus. Naktiniai produktai papildo dieninius ir yra skirti sumažinti edemą ir užkirsti kelią skysčių kaupimuisi naktį. Jie turi ypatingų savybių, todėl netrukdo miegoti. Audinys lengvas ir kvėpuojantis.

Išsirinkę tinkamą kompresinį gaminį, galėsite lengviau valdyti savo būklę ir džiaugtis mėgstama veikla.

Kadangi limfinės ligos gali progresuoti, profilaktikos priemonių naudojimas, ankstyva diagnostika ir tinkamas gydymas, įskaitant kompresinę terapiją, yra labai svarbu.