fbpx

Search

100% Saugus bekontaktis pristatymas

Turime

Individualūs sportiniai vidpadžiai

Norintiems užsisakyti: Registruotis tel. +370 5 2159080 Žemaitės g. 21, Vilnius

55,00 65,00 

Išvalyti
Palyginti
Prekės kodas:N/A

Įdėklai yra skirti vidutiniškai ar aktyviai sportuojantiems asmenims, kai reikalingas skirtingas atramų kietumas. Oranžinės spalvos vidpadžiai yra labai lankstūs ir amortizuojantys, skirti sporto šakoms, kuriose reikia sugerti smūgius šuolio metu, o pistacijų spalvos įdėklai skirti sporto šakoms, kurioms labiau reikalinga akceleracija. Vidpadžiai gaminami iš EVA (etilenvinilacetato) dvigubo tankio putplasčio, kuris yra lengvas, sugeriantis smūgius ir prisitaikantis prie pėdos.

Individualių įdėklų gamybai naudojama kompiuterizuota technologija. Pagal paciento pėdos nuotrauką yra modeliuojamas įdėklas: daroma supinacija arba pronacija, formuojamas skliautas ir atitaikomas tinkamas dydis. Toliau įdėklai gaminami CNC frezavimo staklėmis, šlifuojami ir paruošiami dėvėjimui.

Vidpadžiai rekomenduojami jaučiantiems pėdų, kulnų ir blauzdų nuovargį ir skausmą, turintiems įvairių įgimtų ir įgytų pėdos deformacijų. Taip pat įdėklai tinka ne tik pėdų problemų turintiems, bet ir su sveikomis pėdomis, ypatingai fiziškai aktyviems, daug vaikščiojantiems ir sportuojantiems.

 

 

Kaina

Suaugusiems (nuo 36 dydžio), Vaikams (iki 36 dydžio)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 × three =

Į viršų
Prekė pridėta į pirkinių krepšelį